1500. artykułów za nami

PODZIĘKOWANIE

Szanowni Czytelnicy

Redakcja serwisu historycznego ziemi łomżyńskiej z radością informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 18 grudnia 2017r została przekroczona na naszym portalu magiczna liczba 1500. opublikowanych artykułów.
Z tej okazji jako Redaktor Naczelny chciałbym złożyć serdeczne podziękowanie zarówno naszym wiernym Czytelnikom, bez których trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie naszego portalu, jak również i naszym Redaktorom, dzięki których wytrwałej i systematycznej pracy dziesiątki tysięcy naszych czytelników w Polsce i na całym świecie, może codziennie pogłębiać swoją wiedzę historyczną o naszej pięknej Łomży i Ziemi Łomżyńskiej.
z szacunkiem

Redaktor Naczelny
Henryk Sierzputowski

975 Ogólnie 2 Dziś
  
 

2 Komentarzy

 1. 18 grudnia 2017  22:08 przez Małgorzata Frąckiewicz Odpowiedz

  Szanowny Redaktorze Naczelny, Heniu, w kontekście tego swoistego sukcesu chcę Ci podziękować i pogratulować: to w dużej mierze efekt Twojej pracowitości i zaangażowania doprowadził do tego, że Serwis trwa ku pożytkowi zainteresowanych historią Łomży i ziemi łomżyńskiej.
  Życzę Ci wytrwałości i siły.
  Z pozdrowieniem, Małgorzata Frąckiewicz

 2. 18 grudnia 2017  23:26 przez Henryk Sierzputowski Odpowiedz

  Małgosiu, bardzo dziękuję za życzenia. Nie jest to tylko moja zasługa. Życzenia należą się całemu zespołowi. Nie będę wymieniał wszystkich z imienia i nazwiska, bo jest nas walna gromadka i mógłbym niechcący kogoś pominąć. Pracujmy w takiej zgodzie dalej. Pozdrawiam wszystkich redaktorów i użytkowników.
  Henryk Sierzputowski.

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.