Historyczne Popołudnie z Blondynką

Tytuł artykułu zapewne wydał się Państwu dość zaskakujący?

Otóż,  po naszym urodzinowym weekendzie zadzwoniła do mnie Pani Monika Dąbrowska, która jest prezenterką popołudniowego bloku audycji i muzyki w Radiu Nadzieja. Zaproponowała spotkanie odnośnie historii Łomży oraz bezpośrednią rozmowę na antenie. Oczywiście zgodziłem się przyjąć zaproszenie w imieniu Redakcji Serwisu i wystąpić w audycji o nazwie „Popołudnie z Blondynką”. „Jest to cykl spotkań z ludźmi różnych profesji, różnych zainteresowań, którzy mają odwagę stanąć oko w oko z blondynką.”- taką informację doczytałem przed chwilą na stronie radia.

Brzmi bynajmniej drapieżnie, jednak wyzwanie zostało podjęte z mojej strony a popołudniowe spotkanie „oko w oko” z blondyną okazało się bardzo miłe i sympatyczne. Dziękuje w imieniu historialomzy.pl, Pani Monice i Radiu Nadzieja za zaproszenie oraz rozmowę.

Pomimo chrypy i kataru jaki mi towarzyszył w tej zimowo – wiosennej chorobie mam nadzieje, że nie zaburzyło to zbyt mocno nagrania.  Jeżeli ktoś ma ochotę wysłuchać 15 min. audycji to serdecznie zapraszam. Ponieważ 19 stycznia Henryk obchodzi swoje imieniny pomyślałem, że będzie to taka miła niespodzianka dla niego jako pomysłodawcy i autora naszego Serwisu Historycznego Ziemi Łomżyńskiej. Tym samym życzę Ci zdrowia i pomyślności! :)

https://historialomzy.pl/wp-content/uploads/radionadzieja.mp3

 

2119 Ogólnie 2 Dziś
  
 

2 Komentarzy

 1. 19 stycznia 2012  18:00 przez maciek Odpowiedz

  Bardzo dziękuję za miłą niespodziankę, ale pragnę przypomnieć, że imieniny dzisiaj obchodzi również mój Szacowny kolega Mariusz i z tej okazji życzę jemu wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i dużego konta w Banku. Bez niego nie obchodzone były by III urodziny naszego serwisu. 

 2. 20 stycznia 2012  23:32 przez Czesław Odpowiedz

  Wielce Szanowni,
  Wydawco i Redaktorze Naczelny.
   
  Życzę Wam co najmniej sto lat życia w zdrowiu,
  nieustającej satysfakcji z misji którą realizujecie, owocnej działalności, wspaniałych  współpracowników i mnóstwa wiernych czytelników.

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.