III urodziny Serwisu! – zaproszenie

Informacje

Miejsce: Restauracja Na Farnej, ul. Farna 9


Pokaż III urodziny historialomzy.pl na większej mapie

Data wydarzenia: 13.01.2012
Godzina
: 18:04 – 21:00
Wydarzenie na fb: opis imprezy na facebooku

Opis:

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich użytkowników, znajomych, media oraz współpracowników na III urodziny Serwisu Historycznego Ziemi Łomżyńskiej.

Niezależnie od wieku oraz płci, jeżeli ktoś miałby ochotę świętować z nami nasz mały jubileusz zapraszamy 13 stycznia 2012 r. do Restauracji Na Farnej, ul. Farna 9 w godzinach 18:04 – 21:00.

Program:

1. Powitanie przybyłych gości przez twórców Serwisu www.historialomzy.pl
2. Drużynowy quiz wiedzy historycznej o Łomży
3. Degustacja urodzinowego tortu
4. Klubowa projekcja filmu w reżyserii Ewy Sznejder pt.”Romeo i Julia z  Łomży”
5. Wolna dyskusja

Będzie możliwość bezpośredniego spotkania się z Redakcją Serwisu oraz członkami Łomżyńskiego Bractwa Historycznego, jak również z pozostałymi miłośnikami historii. Będziemy mogli nie tylko podsumować naszą dotychczasową pracę, ale również wysłuchać Waszych opinii, pomysłów być może jakiś ciekawych historycznych wspomnień. Wszelka inwencja twórcza i tematyczna mile widziana podczas dyskusji :)

Wejście na imprezę jest BEZPŁATNE.

Do zobaczenia!

3607 Ogólnie 2 Dziś
  
 

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

Komunikat

Szanowni Czytelnicy! Z uwagi na sezon wakacyjno - urlopowy  pragniemy Państwa poinformować o czasowej przerwie w publikacji naszych nowych redakcyjnych artykułów. Przepraszamy. P[...]

Witamy w gronie redaktorów

Witamy serdecznie w gronie redaktorów Serwisu Historycznego Ziemi Łomżyńskiej nowego kolegę. Tomasz Szymański jest z wykształcenia socjologiem, a z miejsca pracy pracownikiem nauk[...]