Memoriał Kazimierza Deyny.

Związek Polonijnych Klubów Piłkarskich
na
Turniej XXX  ZPKP. Memoriał Kazimierza Deyny

W następną niedzielę (25.08) w New Jersey dojdzie do pojedynku pomiędzy Adamem Kownackim i Tomaszem Adamkiem. Pięściarze jednak nie zawalczą ze sobą na ringu! Drużyny skompletowane przez obu sportowców zmierzą się w meczu piłki nożnej.

25 sierpnia dojdzie do nietypowego pojedynku. Adam Kownacki Team i Tomasz Adamek Team spotkają się ze sobą podczas meczu towarzyskiego, który zostanie rozegrany w ramach Memoriału Kazimierza Deyny. W składach obu drużyn znajdują się m.in. osoby związane z lokalnymi klubami polonijnymi i polscy dziennikarze, mieszkający w USA. „Jedyny taki Turniej na świecie” odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia na boisku w New Jersey. Organizuje go Związek Polonijnych Klubów Piłkarskich. Dla kibiców przygotowano szereg atrakcji – fani będą mogli np. skosztować polskich potraw na Festiwalu Pierogów Babuni.

Obaj pięściarze od lat mieszkają w USA. Adamek to były mistrz świata, z kolei pochodzący z Konarzyc „Babyface” już niedługo może otrzymać szansę walki o mistrzowski pas. Przypomnijmy, że Kownacki na początku sierpnia jednogłośnie pokonał na punkty Chrisa Arreolę (38-6-1, 33 KO) i sięgnął po pas IBF Inter-Continental.

Materiał pobrano z Portalu MyLomza za zgodą Pana Marka Norowskiego

896 Ogólnie 2 Dziś
  
 

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.