Portal historialomzy.pl na FB – podsumowanie miesiąca luty 2021

Szanowni Czytelnicy

Storna portalu na FB: www.facebook.com/historialomzy

Serwis Historyczny Ziemi Łomżyńskiej historialomzy.pl od 13. lat towarzyszy Wam w historycznej podróży w czasie, przypominając niezliczone wydarzenia oraz postacie ze wspaniałej historii mazowieckiej Łomży i Ziemi Łomżyńskiej. Zgromadziliśmy w naszym archiwum setki artykułów oraz tysiące zdjęć, zapewniając do nich nieskrępowany dostęp, wspomagany portalową wyszukiwarką haseł.


Prowadzony społecznymi siłami grona redaktorów historyczny portal, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i jest źródłem wiedzy dla tysięcy czytelników z kraju i ze świata.
Redakcja portalu, pragnąc ułatwić swoim czytelnikom dostęp do treści publikowanych artykułów, administruje również dla miłośników historii Ziemi Łomżyńskiej na FB:
stroną: https://www.facebook.com/historialomzy
oraz
grupą: https://www.facebook.com/groups/historialomzy

Co nowego na FB ?

Artykuł: „Urokliwa Łomża z lat 1912 – 15”

Kierując się Waszymi uwagami o braku możliwości korzystania przez wszystkich czytelników naszego portalu z medium społecznościowego na FB, redakcja będzie z końcem każdego miesiąca, informowała na łamach portalu o wynikach czytalności redakcyjnych postów udostępnianych na stronie i grupie FB.

I tak, miło jest nam poinformować, że przez ostatnie cztery tygodnie, posty redakcyjne za pośrednictwem FB dotarły do 5545 naszych czytelników, a łączna liczba osób obserwujących stronę portalu wyniosła 3064.

Niekwestionowanym LIDEREM czytalności spośród opublikowanych w tym okresie na FB artykułów redakcyjnych, był artykuł: „Urokliwa Łomża z lat 1912 – 15”, w którym zostały opublikowane dwa zdjęcia minionej Łomży, przedstawiające widok sprzed 100 lat ulicy Długiej i ulicy Krótkiej, w okolicach Piekarni Wejrocha. Do zdjęć dołączony został link prowadzący do artykułu: https://historialomzy.pl/piekarnia-wejrocha/.
Artykuł wzbudził bardzo wiele pozytywnych reakcji, wspomnień i komentarzy dowodząc, jak bardzo serdecznie czujemy związek z naszym miastem.

Jako redakcja, bardzo Wam dziękujemy za okazywane zainteresowanie i zapraszamy do dalszego „smakowania” razem z nami, historii naszej mazowieckiej Łomży i Ziemi Łomżyńskiej.

Redaktor naczelny 
Wojciech Winko
email: redakcja.historialomzy@wp.pl

Widok ulicy Długiej w 1912 r.

 

Widok na ulicę Krótką (po lewej stronie: Piekarnia Wejrocha)

 

Dziękujemy za przeczytanie artykułu :)

Jeśli chcesz być informowana(-y) o nowych artykułach, to polub naszą stronę na https://www.facebook.com/historialomzy
oraz
zgłoś swój akces do grupy na FB:
https://www.facebook.com/groups/historialomzy

 

  

977 Ogólnie 4 Dziś
  
 

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

13 urodziny historialomzy.pl

Dziś Serwis Historyczny Ziemi Łomżyńskiej obchodzi swoje 13 urodziny! Pomimo, że 13-ste to mam nadzieję, że będą szczęśliwe. Życzę portalowi oraz Redakcji wytrwałości i zad[...]