Aby dołączyć do naszego grona redakcyjnego, nie trzeba zbyt wiele, a może aż tyle :) Przede wszystkim trzeba:
– CHCIEĆ, (nie zmuszamy Was do współpracy – to trzeba po prostu lubić)
– POŚWIĘCIĆ TROCHĘ WOLNEGO CZASU (systematyczność mile widziana)
Praca redaktora
Publikacja tematów
Każdy nowo utworzony temat jako szkic zostanie na początku przeczytany przez administrację serwisu. Jeżeli napisany materiał będzie ciekawy zostanie opublikowany na łamach serwisu. Autor zaś poinformowany o tym fakcie, lub poproszony o korektę własnego tekstu.
– Na zakończenie chciałbym zaznaczyć, że jest jeszcze coś, co pomaga nam tworzyć wspólnie ten portal – jest to SATYSFAKCJA, która motywuje nas do pracy i redagowania kolejnych tematów dla przyszłych pokoleń oraz tysięcy czytelników, którzy nas odwiedzają :)
Jeżeli chciałbyś zostać redaktorem czy też napisać jakiś temat skontaktuj się z nami.
1 comments
Informacje o cmentarzu parafialnym w Bronowie są nieprawdziwe. Cmentarz parafialny w Bronowie został założony w 1919 roku a nie w XIX wieku. Ostatni pochówek w parafii Wizna, do której należała wcześniej wieś Bronowo miał miejsce 9.11.1919 roku. Pierwsze pochówki na cmentarzu w Bronowie były po w/w terminie 9.11.1919 roku. Niech nie myli nikogo nagrobek Peluni Szymańskiej z charakterystycznym aniołkiem. Wspomniana Pelunia zmarła w 1917 roku i została pochowana na cmentarzu w Wiźnie. W 1920 roku została ekshumowana na cmentarz w Bronowie. Powierzchnia cmentarza też się nie zgadza. Proszę sprawdzić na Geoportal.pl
W Bronowie naprzeciwko cmentarza parafialnego jest cmentarzysko zwane “Ogrójec” z połowy XIX wieku. Jest to tzw. cmentarz epidemiczny, ale to już inna historia.
Pozdrawiam
Andrzej Olszewski
e-mail; andrzej51012@op.pl