Wolontariusze

Serwis Historyczny Ziemi Łomżyńskiej przez 2 lata swojej działalności tak szybko i prężnie się rozwija, że na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie na bieżąco aktualizować i dodawać zgromadzonych materiałów. Żeby sprostać oczekiwaniom czytelników jak również usprawnić pracę nad rozwojem Serwisu, Redakcja poszukuje redaktorów – wolontariuszy, którzy chcieliby pomóc nam w prowadzeniu naszego czasopisma.

Aby dołączyć do naszego grona redakcyjnego, nie trzeba zbyt wiele, a może aż tyle :) Przede wszystkim trzeba:

CHCIEĆ, (nie zmuszamy Was do współpracy – to trzeba po prostu lubić)

POŚWIĘCIĆ TROCHĘ WOLNEGO CZASU (systematyczność mile widziana)

– Wprowadzić lub napisać 3 artykuły z wybranej przez siebie kategorii Serwisu. Tematy mogą być dowolne, jednak związane z Ziemią Łomżyńską. Forma postu również bez większych wymagań – może być jako recenzja, felieton czy też zwykła opisówka ze zdjęciami. Jeżeli potrzebujesz pomysłu na temat lub masz wątpliwości techniczne przy edytowaniu artykułu śmiało zgłoś się do nas – pomożemy!
Praca redaktora
Redaktorzy (wolontariusze), którzy chcieliby podjąć współpracę i pomóc nam w rozwoju merytorycznym portalu nie mogą liczyć na jakiekolwiek wynagrodzenie (a szkoda, bo też nad tym ubolewamy). Serwis Historyczny Ziemi Łomżyńskiej jest tworzony dla samej idei oraz promocji historii regionu. Jesteśmy miłośnikami naszej małej ojczyzny, którzy tworzą serwis z pasją nie czerpiąc przy tym żadnych korzyści materialnych. Pisząc na portalu możesz jedynie rozwijać swój dziennikarki talent czy też pozostawić po sobie niewielki ślad dzieląc się swoją wiedzą i pracą z innymi użytkownikami.

Każdy nowy redaktor portalu, o ile wyrazi taką zgodę i chęć zostanie dołączy do listy redaktorów portalu historialomzy.pl. Przy dłuższej współpracy można liczyć na otrzymanie legitymacji prasowej Serwisu.
Publikacja tematów

Każdy nowo utworzony temat jako szkic zostanie na początku przeczytany przez administrację serwisu. Jeżeli napisany materiał będzie ciekawy zostanie opublikowany na łamach serwisu. Autor zaś poinformowany o tym fakcie, lub poproszony o korektę własnego tekstu.

– Na zakończenie chciałbym zaznaczyć, że jest jeszcze coś, co pomaga nam tworzyć wspólnie ten portal – jest to SATYSFAKCJA, która motywuje nas do pracy i redagowania kolejnych tematów dla przyszłych pokoleń oraz tysięcy czytelników, którzy nas odwiedzają :)

 

Jeżeli chciałbyś zostać redaktorem czy też napisać jakiś temat skontaktuj się z nami – historialomzy.pl@wp.pl


 

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

Avatar