Zdjęcia z rodzinnego albumu – prośba o pomoc

Od redakcji:
Do redakcji portalu zwrócił się z prośbą o pomoc mieszkaniec Łomży, który porządkując swój rodzinny album napotkał w nim na nieznane w jego rodzinie stare zdjęcia. Wyczerpawszy przez lata poszukiwań wszystkie inne możliwości, za naszym pośrednictwem zwraca się do czytelników portalu historialomzy.pl z prośbą o pomoc w ich rozpoznaniu. Czytelników portalu, którzy mogą rozpoznać swoich bliskich, prosimy o kontakt pod redakcyjnym adresem mailowym: redakcja@historialomzy.pl

 

Na zdjęciach widoczne są osoby, prawdopodobnie pochodzące z Łomży, którzy byli znajomymi Heleny Karwowskiej, powojennej nauczycielki szkoły w Mątwicy, zmarłej w 1947 r. lub Stanisławy Kubrak z d. Karwowskiej zmarłej w 1973 r. Obie siostry zamieszkiwały przy ul. Nowogrodzkiej, dawne Skowronki. W tamtych latach znajomi na pamiątkę często wymieniali się pomiędzy sobą swoimi zdjęciami.
Zdjęcia te pochodzą z mojego rodzinnego albumu i zostały wykonane pomiędzy 1945 r., a 1946 r. Nie znam tych osób, ale z chęcią dowiem się, kto jest na tych zdjęciach i jakie były ich dalsze losy oraz w jaki sposób były one związane z moją rodziną.
Być może ktoś rozpozna, kto jest na tych fotografiach ?
Będę zobowiązany za wszelką pomoc.

Andrzej Kubrak

/red/

776 Ogólnie 6 Dziś
  
 

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.