Dużo zdrowia, wytrwałości, uśmiechu!

Henryk Sierzputowski Dzień Edukacji Narodowej wiadomo, że obchodzimy 14 października ale czasem zapominamy o urodzinach bliskich :) Ale dzień się jeszcze nie skończył więc życzenia składać można. Z okazji urodzin Redaktora Naczelnego naszego Serwisu Historycznego Ziemi Łomżyńskiej – Henryka Sierzputowskiego chciałbym złożyć mu najserdeczniejsze życzenia od Redakcji Serwisu.  Dużo zdrowia, wytrwałości, uśmiechu w każdego poranka!

1432 Ogólnie 1 Dziś
  
 

4 Komentarzy

 1. 14 października 2015  18:36 przez kowin Odpowiedz

  Drogi Henryku,
  przyjmij w ten szczególny dzień serdeczne życzenia dalszego spełniania w dobrym zdrowiu swoich pasji historycznych i kultywowania pamięci o ludziach i wydarzeniach związanych z historyczną Ziemią Łomżyńską. Oczywiście życzę również Tobie pociechy z Twoich ukochanych wnucząt i dzieci, dalszej nieustającej miłości od Żony, uśmiechu dnia codziennego oraz dalszego rozwoju Twojego wirtualnego dziecka w postaci portalu historialomzy.pl.
  Mógłbym wymieniać przy tej okazji jeszcze wiele Twoich cnót, ale powiem na koniec krótko: fajnie że jesteś i cieszę się, że było mi dane w życiu spotkać Twoją osobę.
  Wojtek z małżonką

 2. 15 października 2015  11:30 przez Jerzy Smurzyński Odpowiedz

  Dołączam się do życzeń Kolegów. Wszystkiego najlepszego Panie Henryku!

 3. 16 października 2015  9:50 przez Henryk Sierzputowski Odpowiedz

  Bardzo dziękuję koleżankom i kolegom z Serwisu historycznego za życzenia urodzinowe. Cieszę się bardzo, że o mnie pamiętacie. Nie będę wymieniał z nazwiska i imienia, żeby kogoś nie pominąć. Wszystkich traktuję jak rodzinę. Oby taka atmosferapanowała cały czas.
  Pozdrawiam serdecznie Henryk Sierzputowski.

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.