2 urodziny! – zaproszenie na spotkanie

Informacje

Miejsce: Stara Rzymianka, ul. Bema 37


Pokaż II urodziny na większej mapie

Data wydarzenia: 13.01.2011
Godzina
: 17:00 – 19:00
Wydarzenie na fb: opis imprezy na facebooku

Opis:

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich użytkowników, znajomych oraz współpracowników na II urodziny Serwisu Historycznego Ziemi Łomżyńskiej.

Niezależnie od wieku oraz płci, jeżeli ktoś miałby ochotę świętować z nami nasz mały jubileusz zapraszamy 13 stycznia 2011 do klubu Stara Rzymianka, ul. Bema 37 w godzinach 17:00 – 19:00.

Będzie możliwość bezpośredniego spotkania się z redakcją Serwisu jak również z pozostałymi miłośnikami historii. Liczymy, że przynajmniej w tym roku frekwencja wzrośnie i będziemy mogli nie tylko podsumować naszą dotychczasową pracę, ale również wysłuchać Waszych opinii, pomysłów być może jakiś ciekawych historycznych wspomnień. Wszelka inwencja twórcza i tematyczna mile widziana :)

Wejście na imprezę jest BEZPŁATNE.
Lampka urodzinowego szampan dla pierwszych 10 gości również za darmo.

Jeżeli ktoś chciałby zostać sponsorem urodzinowego torcika proszę o kontakt z redakcją :)

|

Do zobaczenia!

1454 Ogólnie 1 Dziś
  
 

4 Komentarzy

 1. 11 stycznia 2011  15:47 przez admin Odpowiedz

  Info:

  Chciałbym poinformować, że Pan Włodek Ch. zgodził się sfinansować nam w ramach prezentu urodzinowego tort, który będziemy mieli okazje skonsumować już w ten czwartek :) Serdecznie dziękujemy za okazaną życzliwość oraz pomoc!
  I jeszcze raz zapraszamy wszystkich na urodziny historialomy.pl

 2. 13 stycznia 2011  18:35 przez Polska3 Odpowiedz

  Impreza wspaniała :D
  Niestety musiałem wcześniej wyjść

 3. 14 stycznia 2011  14:23 przez admin Odpowiedz

  Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy świętowali nasz mały jubileusz podczas II urodzin. Tak jak miałem okazję wspomnieć podczas rozpoczęcia imprezy jesteśmy bardzo miło zaskoczeni frekwencją oraz cieszymy się że nasza praca nad Serwisem jest doceniona przez czytelników, internautów oraz znajomych. Widząc wczoraj szereg poruszanych tematów jak również odnowione po latach znajomośći na pewno postaramy się zrobić jeszcze nie jedno spotkanie i mam nadzieję, że w co raz to większym gronie :)

 4. 14 stycznia 2011  17:49 przez Michal_D Odpowiedz

  Czekam dla fotki dla nieobecnych. :)

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.