Gość Dnia Radia Nadzieja

Po naszym urodzinowym weekendzie zadzwonił do nas Pan Maciej Kowalski z Radia Nadzieja, który jest szefem redakcji ale też prezenterem audycji Gość Dnia Radia Nadzieja.  Zaproponował spotkanie i udział w porannej audycji na żywo.  Oczywiście rozmowa na antenie dotyczyła naszego Serwisu, pomysłu powstania, planów na przyszłość, Bractwa Historycznego etc. Oczywiście jako Wydawca zgodziłem się przyjąć zaproszenie w imieniu Redakcji Serwisu.
Jak czytamy na stronie Radia: „Audycja nadawana codziennie od poniedziałku do piątku o 9:30. Poruszane zagadnienia to przede wszystkim aktualne tematy, dotyczące społeczności lokalnych Łomży, Ostrołęki, Kolna, Zambrowa, Wysokiego Mazowieckiego czy Grajewa. Mówimy o sprawach przyjemnych jak osiągnięcia lokalnych samorządów ale i o trudnych.”

Pojawianie się w mediach, pomijając fakt, że zawsze nas trochę stresuje, to jednak w dużej mierze sprzyja Serwisowi w docieraniu do szerszego grona odbiorców, czytelników, miłośników historii, nie tylko lokalnie ale co się dziś okazało również poza granice Polski. Moja znajoma mieszkająca w Wielkiej Brytanii oznajmiła mi dziś, że dzięki internetowej wersji Radia Nadzieja (tzw. on-line) mogła usłyszeć mój głos po latach. To jest właśnie fenomen i potęga internetu oraz multimediów.

Ciekawe czy ktoś z naszych czytelników, również miał okazję usłyszeć dzisiejszą Rozmowę Dnia w Radiu Nadzieja za granicą lub chociaż w Polsce?

Dziękujemy Radiu Nadzieja za zaproszenie i udostępnienie materiału dźwiękowego.

Nadzieja_radio_logo-m

_

1953 Ogólnie 1 Dziś
  
 

6 Komentarzy

 1. Avatar
  1 marca 2015  10:05 przez Jackson Cook Odpowiedz

  I’ve a issue concerning the article, where am i
  able to speak to the creator? Mam problem dotyczący tego artykułu, gdzie jestem
  w stanie mówić twórcy?

 2. Avatar
  1 marca 2015  10:59 przez Matthew Henderson Odpowiedz

  Saved like a favourite, excellent internet site! Zapisane jak ulubiony, doskonały stronie internetowej!

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

Avatar

Masa Powstańcza 2014

Masa Powstańcza 2014   W sobotni ranek, 9 sierpnia grupa 12-stu cyklistów z Ostrowi, Łomży, Ostrołęki wyruszyła spod budynku pływalni MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej do W[...]

Zapraszamy Na 6 Urodziny

Serwis Historyczny Ziemi Łomżyńskiej www.historialomzy.pl przy współpracy Łomżyńskiego Bractwa Historycznego, zaprasza czytelników, współpracowników, zaprzyjaźnionych znajomych Ser[...]