[konkurs] Narew – ludzie, przyroda, kultura

Szanowni Państwo!Co czai się na wschód od Warszawy? Jak żyją ludzie nad Narwią i Bugiem? Czy to faktycznie Polska B? To tylko przykładowe pytania, z którymi można się pomocować, biorąc udział w konkursach na esej, reportaż, fotoreportaż i starą fotografię pn. „Narew – ludzie, przyroda, kultura”.
Społeczne Stowarzyszenie Prasoznawcze „Stopka” uwzględniło sugestie uczestników i postanowiło przedłużyć termin składania prac do końca sierpnia tego roku. Pula nagród wynosi 136 000 złotych.Stowarzyszenie będzie bardzo wdzięczne za pomoc w rozpropagowaniu inicjatywy. Konkursy są adresowane zarówno do profesjonalistów, jak i do amatorów. Liczy się dobry pomysł.Jedna osoba może brać udział we wszystkich kategoriach konkursowych. Może również na poszczególny konkurs przesłać więcej niż jedną pracę. Najlepsze prace będą opublikowane.

Serdecznie zachęcamy do udziału. Odezwa konkursowa i regulaminy są tutaj: http://www.stopkapress.com.pl/art-narew.html. Dodatkowe informacje można też znaleźć w załączonym pliku PDF.

Z poważaniem
Dorota Gołek
SSP „Stopka”
www.stopkapress.com.pl

tel. 86 216 42 61

1355 Ogólnie 1 Dziś
  
 

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

Avatar