Zapraszamy na 7 urodziny historialomzy.pl

Redaktor Naczelny – Henryk Sierzputowski oraz Mariusz Patalan – Wydawca czasopisma Serwisu Historycznego Ziemi Łomżyńskiej www.historialomzy.pl przy współpracy Łomżyńskiego Bractwa Historycznego, zapraszają na VII urodziny, które odbędą się dnia 13.01.2016 r. w Domu Pastora na ul. Krzywe Koło 1, o godz. 17:00.

Jest to doroczna uroczystość jubileuszowa organizowana od początku istnienia portalu i mająca na celu bezpośrednie spotkanie się Redakcji  Serwisu z czytelnikami, miłośnikami historii, mediami, zaproszonymi gośćmi oraz przyjaciółmi. Jest to też czas podsumowania naszej społecznej pracy oraz podziękowanie dla Redaktorów za dotychczasowe zaangażowanie, starania, wsparcie i ogrom pracy włożony na portalu.

Niezależnie od wieku oraz płci, jeżeli ktoś miałby ochotę świętować z nami nasz jubileusz zapraszamy.

Wejście na imprezę jak zawsze BEZPŁATNE.

PROGRAM

  1. Powitanie przybyłych gości przez twórców www.historialomzy.pl
  2. Krótkie podsumowanie dokonań i działania Serwisu
  3. Wystąpienia zaproszonych gości
  4. Retrospektywa historyczna dotycząca „Historii sztandaru 33 Pułku Piechoty„, w prezentacji Kazimierza Szczechury, członka  Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego
  5. Degustacja urodzinowego tortu
  6. Wolna dyskusja

7-ur-historialomzy.pl-prostokat

1648 Ogólnie 4 Dziś
  
 

2 Komentarzy

  1. 12 stycznia 2016  14:35 przez Jerzy Smurzyński Odpowiedz

    Gratuluję osiągnięć, potwierdzonych ostatnio także nagrodą Prezydenta Łomży (za upowszechnianie wiedzy o historii miasta i budowanie tożsamości mieszkańców Łomży) i życzę jeszcze większych sukcesów w latach następnych.

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.