Jarosław Marczak w gronie Redakcyjnym

Pragniemy oficjalnie poinformować, że dziś do naszego grona Redakcyjnego dołączył nowy autor treści zamieszczanych na Serwisie – Pan Jarosław Marczak.

Nominacja nowemu redaktorowi przypadła dzięki zaangażowaniu w opracowanie oraz publikowanie nowych wartościowych tematów na portalu i cyklu „Dziedzictwo Powstania Styczniowego”, cieszących się sporą oglądalnością czytelników.

W imieniu swoim oraz Redakcji, życzę Panu zdrowia, pogody ducha oraz niegasnącego zapału do dalszej pracy dla dobra rozwoju historii regionu oraz satysfakcji ze współpracy z Serwisem Historycznym Ziemi Łomżyńskiej

~ Wydawca Czasopisma Internetowego
Mariusz Patalan 

Jarosław Marczak
Miejscowość: Legionowo

Jarosław Marczak

Jarosław Marczak

Rocznik 1963. Z wykształcenia chemik, z zamiłowania regionalista. Główny obszar zainteresowań to historia, etnografia, biografistyka i przyroda terenów nadbiebrzańskich. Autor licznych publikacji w Jaćwieży, Grajewskich Zeszytach Historycznych. Zapis. Na stałe współpracuję z portalami www.grajewiak.pl, Serwisem Historycznym Ziemi Łomżyńskiej oraz miesięcznikami Rajgrodzkie Echa i Nasz Sztabiński Dom.

2812 Ogólnie 6 Dziś
  
 

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

Muzeum Przyrody w Drozdowie. Zaproszenie

                                         Muzeum Przyrody w Drozdowie                                                  zaprasza    na otwarcie wystawy fotograficznej "Żurawie nie [...]