Zakątek historii w Caffe Apollo

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich czytelników do nowo otwartej restauracjo-kawiarni Caffe Apollo znajdującej się w Łomży na ulicy Stefana Wyszyńskiego 15 w budynku nowej pływalni miejskiej.

Pewnie wielu z Was zadaje sobie w tej chwili pytanie – czemu na naszym Serwisie pojawia się wpis związany z pyszną kawą i reklamą lokalu? O tym już za chwilę…

Póki co warto dodać, że kucharze w restauracji oferują wyjątkowe potrawy, których przygotowywać nauczył brązowy medalista „Mistrzostw Europy w Przyrządzaniu Potraw z Karpia” – Tomasz Nowak ze Śląska. Natomiast nad aromatem, smakiem i jakością podawania pysznej kawy oraz deserów zadbał sam Mistrz Polski Latte Art 2010 – Marcin Michalik z Warszawy.

Z racji tego, że lokal znajduje się na basenie, dla tego też potrawy w Caffe Apollo są lekkie, świeże i zdrowe oraz co warto zaznaczyć podawane są w formie bufetu. Za 18 zł można jeść czy pić do woli. Takiego pomysłu chyba jeszcze w Łomży nie było i pewnie przyjmie się na stałe wśród mieszkańców. Do dyspozycji gości jest także bar sałatkowy, w którym można samemu zrobić ulubioną sałatkę z dostępnych produktów. Dodatkowo kawiarnia zadbała o menu dla dzieci jak również o orzeźwiające, zdrowe i pełne witamin koktajle oraz świeżo wyciskane soki.

Wyjątkowa atmosfera, piękny wystrój oraz… no i właśnie zakątek historii w Caffe Apollo. Brzmi dość dziwnie i tajemniczo? Dzięki współpracy z właścicielem lokalu doczekaliśmy się miłego historycznego akcentu w postaci fototapety na ścianie z oryginalnymi zdjęciami budynków Łomży oraz stronami gazety wydawanej w Łomży w roku… no i właśnie tą informacje pozostawię dla ciekawskich i dla historycznych odkrywców. Warto odwiedzić lokal i samemu poczytać ścienną gazetę delektując się przy tym pyszną kawą. Być może znajdziecie tam ciekawe informacje, ogłoszenia, nekrologi czy też informacje z czasów waszego dzieciństwa spędzonego w Łomży.

Dodatkowym powodem dla którego serdecznie polecamy i reklamujemy lokal Caffe Apollo jest fakt, iż na wspomnianej już wcześniej fototapecie zostało zamieszczone nasze logo oraz nazwa Serwis Historyczny Ziemi Łomżyńskiej wraz z adresem strony! Dla Redakcji portalu jest to nie tylko duża satysfakcja i wyróżnienie ale również pewien sposób podziękowania i docenienia naszej dotychczasowej pracy. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni właścicielowi lokalu i tym samym serdecznie dziękujemy za ten miły gest.

Mam nadzieję, że już niebawem uda się zorganizować jakieś wspólne spotkanie z czytelnikami Serwisu przy pysznej kawie oraz historycznym otoczeniu Caffe Apollo :)

zdjęcie tymczasowo usunięte na czas konkursu :)

Caffe Apollo
Łomża, ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 15
(budynek nowej pływalni miejskiej)
Czynna codziennie od godz. 10.00 do 22.00
Dania gorące podawane są od godz. 11.30

1194 Ogólnie 1 Dziś
  
 

3 Komentarzy

 1. Czesław Rybicki
  31 sierpnia 2011  9:29 przez Czesław Rybicki Odpowiedz

  Ciekawe. Wobec tego muszę udać się na rekonesans do tej kawiarni.

 2. Avatar
  31 sierpnia 2011  15:01 przez Ela Eluniowa Odpowiedz

  Super, gratuluję Wam. (ehh mogłam jednak wziąć udział w konkursie)

 3. Avatar
  5 września 2011  12:45 przez Jakub Milczarek Odpowiedz

  Na pewno przy kolejnych odwiedzinach w Łomży przejdę się zobaczyć Wasz "Zakątek" - gratulacje!

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

Avatar