1000 fanów na facebooku

Mamy pierwsze 1000 fanów historycznego profilu na Facebooku!

 

 

Nasz historyczny profil na Facebooku cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dość długo musieliśmy czekać żeby uzyskać równą cyfrę. Pewnie dlatego, że średnia wieku naszych czytelników jest dość wysoka a nie każdy posiada konto na dość młodzieżowym serwisie jakim jest facebook. Na szczęście udało się i mamy nadzieję, będzie Was co raz więcej. Dziękujemy, że jesteście!

Nasz historyczny profil na najpopularniejszym portalu społecznościowym ruszył 21 sierpnia 2010 i od tego czasu skupiał sukcesywnie sympatyków historii oraz osoby zamieszkujące ziemię łomżyńską za czasów młodzieńczych i obecnych. W  poniedziałek 9 września 2013 roku na naszym fanapageu licznik pokazał pierwsze 1000 fanów.

Dlaczego warto być z nami? Bo codziennie staramy się publikować ciekawe informacje dotyczące historii, zamieszczamy przedwojenne pocztówki oraz zdjęcia z Łomży i okolic, dodajemy wzmianki o historycznych imprezach i rekonstrukcjach jakie odbywają się w naszej okolicy oraz zamieszamy linki do nowych ciekawych artykułów, które ukazują się na Serwisie Historycznym Ziemi Łomżyńskiej.

Ale przede wszystkim jesteśmy miejscem, skupiającym sympatyków historii, historyków, redaktorów i czytelników. Umożliwiamy wymianę wspomnień, dzielimy się wiedzą oraz dyskutujemy o sprawach ważnych dla Was.

Dzisiaj chcielibyśmy Wam podziękować. Każdego dnia odwiedzacie nasz portal historialomzy.pl, czytacie artykuły, które dla Was piszemy, i zostawiacie pod nimi komentarze. Jednak na tym nie kończy się nasza znajomość. Spotykamy się właśnie na facebooku o czym świadczy liczba naszych fanów.

Jeżeli korzystasz z Facebooka i kochasz Łomże lub interesuje Cię historia  – zapraszamy!
Wejdź na nasz profil www.facebook.com/historialomzy i kliknij Lubię to!


1869 Ogólnie 1 Dziś
  
 

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

Avatar

Skąd nasz ród ... ?

Skąd nasz ród ... ? Warsztaty genealogiczne dla uczniów gimnazjów 19 maja 2016 roku w ramach projektu współfinansowanego przez Zarząd Powiatu Zambrowskiego, Łomżyńskie Tow[...]