Docenieni – podziękowania

Już prawie czwarty miesiąc publikujemy na łamach naszego portalu II uzupełnione wydanie książki Pana Jerzego Smurzyńskiego „Czarne lata na łomżyńskiej ziemi”. Książka ta specjalnie dla czytelników internetowych ukazała się po raz pierwszy na Serwisie Historycznym Ziemi Łomżyńskiej w wersji elektronicznej, oczywiście za zgodą Autora.

Od publikacji pierwszego rozdziału książki rozpoczęła się współpraca, która przynosi bardzo miły i spory odzew w śród czytelników. Każdy nowy temat czyta średnio 331 osób co uważam za dość wysoki wynik. Liczymy również, że znajdą się czytelnicy, którzy posiadają dodatkowe informacje, dokumenty, zdjęcia itp., nie uwzględnione w niniejszym opracowaniu i tym samym zechcą podzielić się tymi materiałami z Redakcją wysyłając je na  adres  historialomzy.pl@wp.pl z dopiskiem: „Czarne Lata”.


Korzystając z okazji chciałbym serdecznie podziękować Panu Jerzemu Smurzyńskiemu za współpracę, zaufanie oraz miłą niespodziankę w postaci książek z własnoręcznie napisaną dedykacją dla naszego zespołu redakcyjnego. Jest to bardzo miły gest docenienia naszej pracy i wysiłku wkładanego w tworzenie Serwisu Historycznego Ziemi Łomżyńskiej.

Z poważaniem redakcja
historialomzy.pl

1198 Ogólnie 1 Dziś
  
 

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

Avatar