TV Historia Łomży

Niedawno pisaliśmy, że nasz Serwis historialomzay.pl zyskał miano czasopisma internetowego. W komentarzach do tematu otrzymaliśmy gratulacje od Jakuba i pozostawione zdanie „teraz będę czekał na inne media: radio i tv :)” Żartobliwie odpisałem, że z telewizją historyczną ruszamy już we wrześniu tego roku. Od wczoraj ten żart nabrał jednak poważniejszego znaczenia a nawet nowego działania.  Miałem okazje spotkać się z młodym i ambitnym człowiekiem, który wyraził chęć pomocy i współpracy z portalem jako nasz kamerzysta. Ciągle jeszcze zbieramy pomysły co do formy i tematów jakie miałyby być uwiecznione w formie filmowej i prezentowane na naszym Serwisie. Oczywiście trochę nadużywamy nazwy telewizja historyczna,  ponieważ w naszym zamyśle jest stworzenie cyklu krótkich filmów dokumentalnych, wywiadów oraz rejestrowanie bieżących historycznych wydarzeń w mieście Łomża.  Cały pomysł zależny stanie się od starań i wolnego czasu jakim będzie dysponował kamerzysta. Póki co jesteśmy dobrej myśli i życzy sobie samym powodzenia i wytrwałości.

Temat ten jednak nie jest tylko przypadkową informacją do czytelników lecz równocześnie apelem i prośbą o pomoc w rozwoju tego przedsięwzięcia. Jeżeli ktoś miałby pomysł tematu jaki moglibyśmy nagrać,  znał jakieś ciekawe osoby z którymi warto byłoby przeprowadzić wywiad dokumentalny czy też chciał po prostu pomóc serdecznie zapraszamy!

Kontakt z redakcją: historialomzy.pl@wp.pl

Zapraszamy do komentowania i dyskusji…

1494 Ogólnie 1 Dziś
  
 

1 Komentarz

  1. Avatar
    11 września 2010  13:49 przez cc Odpowiedz

    wystarczy popytac wsrod swych znajomych, bo moze ktos zna jeszcze jakas ciekawa osobe z ktora mozna porozmawiac, nieznana z Internetu, lecz zwykla osoba, ktora chetnie podzielilaby sie swoimi wspomnieniami, bo akurat moze zna jakas historie, moze wie co bylo na danej ulicy kiedys, jakie budynki, i co sie kiedys robilo w naszym miescie, etc...

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

Avatar