Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza do Łomży

Założona przez księcia Janusza I mazowiecka Łomża, to obfitująca w atrakcje turystyczne ponad 600-letnia skarbnica tradycji i mazowieckiego dziedzictwa kulturowego. Rodzinne miasto Hanki Bielickiej zaprasza do odwiedzin poprzez wydawnictwo II. edycji „Paszportu Turysty – odkrywcy królewskiego miasta Łomży”.

Bezpłatny 32. stronicowy przewodnik pozwoli jego posiadaczowi zapoznać się z 25. turystycznymi atrakcjami Łomży z załączonymi koordynatami systemu GPS oraz indywidualnymi kodami QR, a dodatkowo wziąć udział w konkursie z nagrodami. Wydawnictwo można pobrać w 15. punktach dystrybucji na terenie miasta oraz za pośrednictwem strony internetowej http://www.zasmakujwlomzy.pl .
Wydawcą przewodnika jest Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemia Łomżyńska, a został on wydany w ramach projektu dofinansowanego ze środków Urzędu Miejskiego Łomży.

/LOT Ziemia Łomżyńska/

764 Ogólnie 2 Dziś
  
 

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

"OCALMY OD ZAPOMNIENIA"

Posiadasz w swoich zbiorach grafiki lub dokumenty związane z historią Ziemi Łomżyńskiej ? Zapraszamy do podzielenia się nimi z ogółem naszych Czytelników.   PODZIĘKOWANIE [...]