Muzeum przyrody w Drozdowie – Park

Chodzą w internecie wiadomości, że w Muzeum Przyrody w Drozdowie nie inwestuje się. Podobno jest staw zaniedbany, tynki na elewacji pałacu odpadają. Chcę pokazać, że jest inaczej.

Śmiem twierdzić, że Muzeum Przyrody w Drozdowie jest jedną z najaktywniejszych placówek kulturalnych nie tylko w wol. Podlaskim, ale i w całej Polsce. Budynek Muzeum zarówno wewnątrz i zewnątrz jest zadbany wyremontowany, w parku czyściutko, wszędzie widać rękę dobrego gospodarza.

Lato. Sierpień 2009 rok.

Późna jesień. Grudzień 2009 rok

2102 Ogólnie 4 Dziś
  
 

2 Komentarzy

 1. 11 stycznia 2010  12:16 przez maciek Odpowiedz

  Panie Robercie. Nie było moim zamiarem dyskredytacji zabytków Lubiejewa, ani też posądzanie Pana o atakowanie. Myślę, że był Pan w Drozdowie ładnych klika lat temu. Od tego czasu zaszły tam duże zmiany. Wykonano odwodnienie i odgrzybienie budynku. Wyremontowano piwnice kładąć nowe posadzki, nowe tynki ze specjalnych zapraw. Koszt remontu: 219.480,04 zł
  Wartość wkładu UE: 143.918 zł
  Nie będę się rozpisywał, tylko wstawię linki do tematu o pracach tam wykonanych
  http://www.mpd.4lomza.pl/index.php?wiad=99

  Nie znajdzie Pan teraz odpadających tynków

 2. 12 stycznia 2010  11:02 przez maciek Odpowiedz

  Panu powinno być wdzięczne za promocję, jeszcze w większym stopniu, bo Pan zwrócił uwagę na kłopoty z jakimi borykają się użytkownicy obiektów zabytkowych w całej Polsce. W Drozdowie jak i w wielu innych obiektach tego typu nie jest tak różowo. Zawsze może być jeszcze lepiej. Ale brak kasy daje znać o sobie.

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.